Wczytuję dane...

Omnires

Firma Omnires jest producentem i dystrybutorem wyposażenia łazienek, w tym armatury łazienkowej i kuchennej, kabin prysznicowych, zestawów prysznicowych i deszczownic, syfonów i akcesoriów łazienkowych. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów hurtowych jak i detalicznych. 
Działamy na rynku artykułów instalacyjno-sanitarnych od 1990 roku.

OMNIRES

Omnires - producent i dystrybutor wyposażenia łazienek Tylko wybrane produkty klasy premium tworzą rodzinę Omnires. Oferujemy produkty, które spełniają jednocześnie trzy kryteria: najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i design z myślą o łazience XXI wieku.


BIHC

Best Idea House Company Rozsądna cena idąca w parze z jakością wykonania - ta idea przyświecała nam podczas tworzenia produktów oznaczonych marką BIHC. To najlepszy wybór dla wszystkich, którzy wymagają jakościowych produktów bez konieczności przepłacania.


MARBLE+

Marble+ - wanny i umywalki z lanego marmuru Wanny i umywalki marki Marble+ wykonane zostały w całości z lanego marmuru - kompozytu, skład którego w 75% tworzy naturalny marmur. Produkty z lanego marmuru charakteryzują się tą samą wytrzymałością i elegancją co naturalny marmur, przewyższając go jednocześnie właściwościami plastycznymi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Besco 5