Wczytuję dane...

Cersanit

Marka Cersanit od ponad 50 lat odnosi sukcesy w Polsce i za granicą. Jesteśmy czołowym producentem wyposażenia łazienek oraz płytek ceramicznych

i wciąż dążymy do międzynarodowego rozwoju. Wraz z rozpoczęciem dynamicznego procesu zmian następuje modyfikacja nazwy spółki z „Rovese S.A.” na „Cersanit S.A.”.

Ceramika sanitarna

Kiedy wprowadzamy do oferty nowe serie ceramiki, dbamy nie tylko o to, by charakteryzowały się ciekawym kształtem ale również funkcjonalnością użytkowania.

Dlatego uzupełniamy je o innowacyjne rozwiązania technologiczne takie jak: CleanOn czy Perfect Clean. Pragniemy by dzięki naszym produktom Wasze łazienki były nie tylko

 piękne, ale też nowoczesne i komfortowe.

Meble łazienkowe

Dzięki unikalnemu wzornictwu w naszych łazienkach każdy może poczuć się wyjątkowo. Estetyka wykonania i wygoda w użytkowaniu mebli łazienkowych są dla nas najważniejsze, dlatego od zawsze stawiamy na funkcjonalne rozwiązania. Jako pierwsza marka w Polsce już w latach 90-tych wprowadziliśmy szafki podumywalkowe.

Wanny

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i dbałości o najmniejsze szczegóły wanny
Cersanit to gwarancja najwyższej jakości. Każdy model wanien Cersanit jest produkowany w Polsce i wykonany w 100% akrylu, dzięki czemu są one odporne na zarysowania i łatwe do utrzymania w czystości. Akryl sprawia, że powierzchnia jest gładka i ciepła w dotyku, co zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania. Dodatkowo, wszystkie nasze wanny objęte są 10-letnią gwarancją!
Potencjał produkcyjny Grupy Cersanit w kategorii wanny wynosi 630 tys. sztuk rocznie.

Baterie

Nowoczesny Design Funkcjonalność. To cechy charakterystyczne armatury Cersanit, która jest idealnym dopełnieniem
wyposażenia łazienki. W ofercie znajdują się produkty zróżnicowane pod względem
wzornictwa, cechujące się wysoką jakością i pełną funkcjonalnością.

Stelaże podtynkowe

Stelaże podtynkowe Cersanit to idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Dzięki ich zastosowaniu przestrzeń łazienkowa staje się lekka, harmonijna oraz
łatwiejsza w utrzymaniu w czystości. Możliwość regulacji ilości spuszczanej wody – w systemach 3/6L oraz 2/4L - pozwala na jeszcze większą oszczędność.

Płytki ceramiczne

Kolekcje płytek ceramicznych oferowane przez marki Grupy Cersanit to połącznie wysokiej jakości z nowoczesnym designem. Szeroki asortyment w tej kategorii pozwala nam oferować produkty do wszelkich pomieszczeń mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Besco 5