Wczytuję dane...

Kuchinox

Firma Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest polskim producentem, importerem i dystrybutorem artykułów sanitarnych i metalowych.

Działa na rynku od 1997 roku, oferując produkty marek: Kuchinox i Laveo na rynku polskim, a także na wybranych rynkach europejskich: rumuńskim, ukraińskim, czeskim i słowackim.

Kuchinox to blisko 2 tysiące produktów wyposażenia wnętrz, znanych i cenionych przez Klientów za ich ponadczasowe wzornictwo, użyteczność i szeroką dostępność.

Od  20 lat inspirujemy do zmiany otoczenie na ładniejsze i bardziej funkcjonalne.

W naszej ofercie można znaleźć zlewozmywaki, baterie kuchenne i łazienkowe, kolumny i systemy natryskowe oraz panele prysznicowe, a także szeroki asortyment wyrobów metalowych, w tym klamki, garderoby i skrzynki pocztowe dostępne za pośrednictwem szerokiej sieci marketów budowlanych, hurtowni sanitarnych i metalowych oraz stacjonarnych i internetowych sklepów z wyposażeniem kuchni i łazienek.

Naszym klientom oferujemy produkty wybierane z troską o to, by jak najlepiej odpowiadały ich potrzebom i oczekiwaniom, szeroką sieć dystrybucji i przyjazny serwis. Dla naszych kontrahentów jesteśmy pewnym partnerem, oferującym szeroki asortyment, elastyczne warunki współpracy, wysoką dostępność i najwyższą jakość obsługi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Besco 5