Wczytuję dane...

Alcaplast

Spółka Alcaplast została założona w 1998 roku jako czeska firma rodzinna. Obecnie posiada sześć spółek zależnych za granicą i eksportuje produkty do ponad 40 krajów na całym świecie. Alcaplast jest największym producentem techniki sanitarnej w Europie Środkowej i Wschodniej, produkuje ponad 580 produktów - Zawory, syfony, stelaże, odpływy liniowe, kratki ściekowe, deski sedesowe i wiele innych produktów.

W filozofii spółki kluczową rolę odgrywa jakość i wzornictwo. Marka premium ALCA to seria efektownych produktów o wysokiej wartości użytkowej. Alcaplast jest twórcą nowych trendów w technice sanitarnej. Nasza współpraca z czołowymi czeskimi projektantami w tworzeniu nowych linii produktowych przyniosła wiele nagród, np. Red Dot Award 2014 za serię przycisków sterujących FLAT.


Produkty Alcaplast znajdują zastosowanie zarówno w nowych budynkach jak i podczas remontów. Eksperci techniczni Alcaplast kładą nacisk na trwałość i niezawodność wszystkich produktów. Wszystkie produkty Alcaplast opuszczające fabrykę w Břeclavi są przetestowane pod kątem jakości.

Celem firmy Alcaplast jest tworzenie produktów, które działają niezawodnie, spełniają wymagania klientów i poprawiają jakość życia.

Firma Alcaplast jest jednym z partnerów Stowarzyszenia hurtowni specjalistycznych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Besco 5